Prekių krepšelis tuščias!

Kompanija

Apie UAB "Promi" kompaniją

Kompanija UAB "Promi" pradėjo savo veiklą 2010 m. Mūsų įmonės pagrindinė veikla yra šviestuvų gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Nuo pat pirmųjų įmonės darbo dienų mes domėjomės unikaliomis apšvietimo mados tendencijomis, dalyvavome parodose ir tobulinome savo gaminius siekdami tobulumo. Šiuo metu mes galime pasiūlyti didelį unikalių modernaus dizaino šviestuvų asortimentą iš pirmųjų rankų.

Visi mūsų kompanijos produktai yra gaminami pasitelkiant aukščiausiais gamybos technologijas, o naudojamos tik natūralios ekologiškos medžiagos, tokios kaip sertifikuota lakštinė klijuota mediena. Šviestuvai yra ilgaamžiai ir atsparūs išorinėms veiksniams, jie yra padengiami apsauginiu sluoksniu, todėl juos galite naudoti tiek vidaus patalpų, tiek ir išorės apšvietimui.

Mes pastoviai atnaujiname savo gaminių asortimentą, pasitelkinat naujas idėjas ir atsižvelgiant į vyraujančias mados tendencijas. Visi mūsų kompanijos gaminiai gali būti individualizuoti konkrečiai pagal kliento poreikius. Mes manome, kad funkcionalumas ir grožis turi derėti tarpusavyje.

Featured

Parašykite mums